ErayKitap Web Sitesine Hoş Geldiniz !           En İyi Bilgi Dünya ve Ahiret Saadeti Sağlayan Bilgidir
Rabbiniz şöyle buyurdu: Bana dua edin, kabul edeyim. Çünkü bana ibadeti bırakıp büyüklük taslayanlar aşağılanarak cehenneme gireceklerdir. (Mü'min Suresi - 60)
بِسْمِ اللهِ، اَلْحَمْدُ ِللهِ وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلَى رَسُولِ اللهِ وَبَعْدُ

Konularına Göre Dua Meali (A'dan Z'ye)    > Hisnul Muslim Kuran ve Sunnette Dua PDF    > Dua Fihristi Meali Alfabetik (A'dan Z'ye)    İmanı Korumak Şirkten Korunmak Tevbe ve İstiğfar İiçin Dualari    Kuran ve Sunneten Arapça Metin Turkçe Meal Dualar    Kuran ve Sunnette Günlük Dualar Resulullah (a.s)'mın Sunnetine Uymak    Kur'an-ı Kerim'den (Resul Nebi ve Müminlerin Okuduğu) Günlük Okunacak Ayet Dualari    Umre Hacc Tavaf ve Say İbadetini Yaparken Okunacak Dualar (Arapça ve Türkçe)    » Resulullah (a.s)'mın Sunnetine Uymak Yaptığı ve Tafsiye Ettiği Günlük Dua ve Zikirler » İçin Tıklayın 1   
Namazlarda Devamlı Okunan Sure ve Dualar Namazlarda Devamlı Okunan Sure ve Dualar
   Resulullah Efendimizin (s.a.v)’in İslam'a Davet Mektuplari Resulullah Efendimizin (s.a.v)’in İslam'a Davet Mektuplari    En guzel isimler Allah'ındır. O halde O'na o güzel isimlerle dua edin..." (Araf Suresi-180) Silders Oku Ezberle    Hutbetu’l-Hace Duası Cuma hutbe ve konuşmalarında okuyan Rasulullah (s.a).. Müslim: 867, Nesei: 3/188 Oku ezberle veya indir    Abdest Alırken ve Biterken Okunacak Dualar Resimleri Açılan Sayfaydan indirmek için Sağ Tıklayın Farklı Kayıt edin    Akşam Yatmadan Önce Okunacak Dualar » Sabah Akşam Günlük Okunacak Dualar » Akşam Yatmadan Önce Okunacak Dualar    Sabah Uyanınca Okunacak Dualar » Sabah Akşam Günlük Okunacak Dualar » Sabah Uyanınca Okunacak Dualar    Namazlarda Devamlı Okunacak Dualar » Sabah Akşam Günlük Okunacak Dualar » Namazlarda Devamlı Okunacak Dualar    Duaların En Büyüğü Olarak Bilinen Dua İsmi Azam Duası'dır. Duanızı Onunla ile Yapılan Bütün Dualar Kabule Şayan Oldukları için..    Rukuda Secdede ve Abdest Alınca Okunacak Dualar Oku Ezberle ve indir - Download
سُبْحاَنَكَ اللَّهُمَّ وَبِحَمْدِكَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ، أَسْتَغْفِرُكَ وَأَتُوبُ إِلَيْكَ بِرَحْمَتِكَ يَآ أَرْحَمَ الرَّاحِم۪ينَ.

Sabah Akşam Günlük Devamlı Okunacak Arapça Metin ve Türkçe Meal Dualar


  • Cuma Hutbesi Dualari Arapça Turkçe Yazilisi ve Okunuşu
  • Önceki Sayfa
    Fihrist
    Sonraki Sayfa
  • Kullarım sana, Beni sorduğunda (söyle onlara): Ben çok yakınım. Bana dua ettiği vakit dua edenin dileğine karşılık veririm. O halde (kullarım da) benim davetime uysunlar ve bana inansınlar ki doğru yolu bulalar (Bakara Suresi - 186)